Щоб першій трубі наповнити басейн потрібно 4 години, а другій 2 години, скільки часу потрібно ,щоб

вони наповнили 50% басейну допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Владимир.

Ответ:

.........................................


Отвечает Сухарева Настюша.

Ответ:

40 хвилин

Пошаговое объяснение:

Перша труба за 1 годину наповнить 1/4 частину басейну.

Друга труба за 1 годину наповнить 1/2 частину басейну.

Обидві труби разом за 1 годину наповнять 1/4 + 1/2 = 3/4 частину басейну.

Половину басейну обидві труби наповнять за

1/2 : 3/4 = 4/6 = 2/3 години = 40 хвилин