Відомо що відношення (1,8x): (0,3y) дорівнює 3,6. Чому дорівнює відношення x:y ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Юлия.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

(1,8х) : (0,3у) = (1,8:0,3) * (х:у) =

= 0,6 * (х:у) = 3,6

х:у = 3,6:0,6 = 6