Помогите решить: Городню ділянку, що має форму прямокутника, одна сторона якого на 10м. більша

від іншої, потрібно обнести загорожею. Знайдіть довжину загорожі якщо площина ділянки дорівнюе 1200м²

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Михаил.

Ответ:

40 м

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина огорожі х м, тоді ширина х-10 м. За умовою

х(х-10)=1200

х²-10х-1200=0

За теоремою Вієта х=-30 (не підходить)  х=40