Яку кількість 30% цукрового сиропу треба змішати з 50% сиропом, щоб отримати 3 кг 45% сиропу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Радонов Саша.

Рiвняння 0,3х +0,5(3-х)=0,45×3 ,

де х кг 30%-го сиропу,

(3-х) кг 50%-го сиропу.

0.3х+1,5-0,5х=1,35 ,

0,2х=0,15,

х=0,15:0,2 ,

х=0,75 (кг) - 30%-го сиропу

Вiдповiдь : 0,75 кг