Запиши кожне із чисел сумою розрядних доданків 563,370,807, 740, 597​


Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Крiстiна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

563 = 500 + 60 + 3

370 = 300 + 70 + 0

807 = 800 + 0 + 7

740 = 700 + 40 + 0

597 = 500 + 90 + 7