Замість машини певної вантажопідйомності для перевезення 45 т вантажу взяли іншу машину,

вантажопідйомність якої на 2 т менша від першої. Через це дляперевезення вантажу знадобилось на 6 рейсів більше, ніж планувалось. Знайдітьвантажопідйомність машини, яка перевезла вантаж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оскар Уайльд.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть інша машина имеет  вантажопідйомність х тонн

тогда  певная вантажопідйомность  это (х+2) тонн

и она сделала на 6 рейсів більше

уравнение

\displaystyle \frac{45}{x} -\frac{45}{x+2} =6\\\\45(x+2) -45x =6x(x+2)\\\\45x +90-45x =6x^2+12x \\\\6x^2 +12x -90 = 0\\\\x_1 = 3\\x_2=-5

на корень х₂ не обращаем внимания, он нам не подходит

тогда у нас х = 3 (тонны) - это вантажопідйомность іншой машины

это и есть ответ

вантажопідйомність машини, яка перевезла вантаж 3 тонны