5 працівників побудують будинок за 40 днів. Скільки працівників нам потрібно, щоб побудувати

будинок за 25 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Зыгмантович Елена.

Ответ:

8 працівників

Пошаговое объяснение:

1 працівник побудує будинок за 40*5=200 днів

200 днів ------ 1 працівник

25 днів   --------х працівників

200 : 25 = 8 (працівників)

Отвечает Аққалиев Илияс.

Відповідь:

8 працівників.

Покрокове пояснення:

На виконання роботи виділено у 25/40 = 5/8 разів меньше часу. Відповідно, для виконання роботи необхідно збільшити кількість працівників у 1 / 5/8 = 8/5 разів.

5 × 8/5 = 8 працівників.