Найменше п’яти цифрове число яке кратне числу 12


Ответы на вопрос

Отвечает Шкіль Вікторія.

10 000 - наименьшее пятизначное число

10 000 : 12 = 833 (ост. 4)

12 · 834 = 10 008 - наименьшее пятизначное число, кратное числу 12

Ответ: 10 008.

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

10008

Пошаговое объяснение:

1) множимо 12 на 800, отримуємо 9600,  множимо 12 на 33, отримуємо 396, 9600 + 396 = 9996, додаємо 12 і отримуємо 10008, перше п'ятицифрове число у цьому ряді

2) підбираємо числа починаючи з 10000, ділимо їх на 12 і перевіряємо їх кратність