у січні завод виконав 105% місячного плану випуску готової продукції, а в лютому дав продукції на

4% більше, ніж у січні. На скільки відсотків завод перевищив двомісячний план випуску продукції

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Норма = 100%

1) 105 - 100 = 5 (%) - перевыполнил завод в январе

2) 5 + 4 = 9 (%) - перевыпол завод в феврале

3) 5 + 9 = 14 (%) - перевыполнил завод за 2 месяца

Ответ: на 14%