Однією залізницею їдуть два поїзди. Зараз між ними n км. Швидкість першого поїзда а км/год, а

швидкість другого - b км/год (a більше b). Якa відстань буде між поїздами через 2 год? (Розглянути 4 випадки).​

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Дарья.

Ответ:

1 ) 54 + 11 = 65 ( км / год ) - швидкість другого поїзда ; 2 ) 54 + 65 = 119 ( км / год ) - швидкість зближення поїздів ; 3 ) 119 - 0,2 = 23,8 ( км ) - пройдуть за 0,2 год ; 4 ) 50 - 23,8 = 26,2 ( км ) Відповідь : 26,2 км буде між поїздами через 0,2 години .