власна швидкість катера 55км/год, швидкість течії 5,5км/год ,катер пішов й шов 0,2год проти течії й

0,4 течією. Який шлях пройшов катер за весь шлях ,помогите ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Росоха Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

55 +5,5= 60,5 км/год швидкість катера по течії

60,5 *0,2= 12,1 км шлях ,який подолав катер по течії

55- 5,5 = 49,5 км/год швидкість катера проти течії

49,5 * 0,4= 19,8  км шлях ,який подолав катер проти течії

12,1 + 19,8 = 31,9 км весь шлях катера