шлях між населеними пунктами велосипедист подолав за 5 год, рухаючись зі швидкістю 10 км/ год. Яка

відстань між цими населеними пунктами

Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Артём.

Ответ:

S = 50 км

Пошаговое объяснение:

t=5\\\\v=10\\\\S=v*t=10*5=50