перший пішохід проходить одну й ту саму відстань за 3 години, другий за 5 годин. знайти їх

швидкості якщо швидксть першого на 4 км/год більша.

Ответы на вопрос

Отвечает Свитус Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість другого - х км/год, тоді за 5 годин він пройшов - 5х км, ашвидкість першого х+4км і за 3 години він пройшов 3(х+4)

Складемо рівняння:

3(х+4)= 5х

3х + 12= 5х

2х= 12

х= 6 км/год швидкість другого пішохода

х+4= 6+4= 10 км/год швидкість першого пішохода