Скільки кілометрів пройшли туристи за два дні, якщо водомо, що першого дня вони пройшли 2/5 усього

шляху, що становить 8км?

Ответы на вопрос

Отвечает Большаков Костя.

Ответ:

Другого дня вони пройшли 12 км.

Пошаговое объяснение:

2/5 - 8 км

1/5 - 4 км

5-2/5= 3/5

3/5 = 4*3

3/5= 12 км