Укажіть таке найменше натуральне число m, щоб сума 560 + m ділиться націло на 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Перелыгина Анна.

Ответ:

Ответ m=1

Пошаговое объяснение:

560+1=561/3=187