Знайти кути трикутника якщо його градусні міри відносяться як 2:1:3​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

Ответ:

60,30,90

Пошаговое объяснение:

Сума кутів трикутника дорівнює 180 °

Нехай кут буде х. Тоді за умовою кути будуть рівні 2х :1х:3х

Складемо рівняння

2х+х+3х=180

6х=180

х=180:6

х = 30.

2х= 2*30 =60°

Х=30°

3х = 3*30=90