Дві корови за тиждень випивають 420л води скільки літрів води потрібно одній короаі на 5 днів


Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Ответ:

420÷ 2=210л- випиває одна корова за тиждень

210÷7=30л- випиває одна корова за день

30×5=150л - випиває корова за 5 днів

Відповідь: 150 літрів води випиває одна корова за 5 днів.