Знайдіть розв'язки рівняння 7^x²-x-6=1​ полное решение пожалуйста​​


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:       - 2  і  3 .

Пошаговое объяснение:

7^( x² - x - 6 ) = 1​ ;

7^( x² - x - 6 ) = 7^0 ; степені рівні , основи степенів - рівні , тому

                                 показники степенів теж рівні :

   x² - x - 6 = 0 ;  - це квадр .  рівняння

D = ( - 1 )² - 4 * 1 * (- 6 ) = 1 + 24 = 25 > 0 ;   x₁ = - 2 ;    x ₂ = 3 .  

В - дь :    - 2  і  3 .