У Марусі було 182 яблука,а у петрика-у 2 рази менше ,скільки всього яблук в них є?на скільки в

марусі яблук більше від петрика????

Ответы на вопрос

Отвечает Тирабян Николь.

Ответ:

182÷2=91(яблук-у петрика)

182+91=273(яблука) всього

182-91=91 -у Марусі на 91 яблуко більше