Заміни відношення дробових чисел рівним йому відношення буде істеним 1/2÷1/7 , 1 1/3 ÷ 2 1/2 ,

1/4÷2/5​ даю 20 баловв!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2:1/7=1/2*7/1=7/2

1 1/3:2 1/2=4/3:5/2=4/3*2/5=8/15

1/4:2/5=1/4*5/2=5/8