Мотузку можна розрізати на рівні частини завдовжки 360 см і на рівні частини завдовжки 480 см. Яку

найменшу довжину може мати така мотузка?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнева София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 360 і 480

360 = 2 *2 * 2 * 3 * 3 * 5    

480 = 2 * 2 *2 * 2 * 2 * 3 * 5

НСК( 360; 480 ) =2 * 2 *2 *2 *2 * 3* 3 *5 = 1440

найменшу довжину може мати 1440 см