Мотузку можна розрізати на рівні частини завдовжки 360см, і на рівні частини завдовжки 480 см. Яку

найменшу довжину може мати така мотузка. Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рощіна Валерія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 360 і 480

360 = 2 *2 *2* 3* 3 *5

480 = 2* 2 * 2 * 2 *2* 3 * 5

Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання  - 3  і додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 2, 2, 2, 2, 3, 5, 3

НСК (360, 480) = 2 * 2 * 2 *2 *2* 3 *5 *3 = 1440

Найменшу довжину може мати така мотузка 1440 см