У саду росте 8 слив що становять 1/ 4 частину всіх дерев , а решата - яблуні Скільки яблунь росте в

саду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Поливанова Вика.

8:1/4 = 8*4:1= 32 дерева всего
32-8= 24 яблони в саду