Аркуш паперу прямокутної форми завдовжки 45 см і завширшки 30 см роз різали на однакові квадрати

з найбільшою довжиною сторони. Якою є стороні такого квадрата?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 30 і 45

30 = 2 * 3 * 5

45 = 3 * 3 * 5

НСД (30; 45) = 3 * 5 = 15

сторона такого квадрата є 15 см