Для нумерації сторінок книги, починаючи зі сторінки 1, знадобилося 63 цифри. Скільки сторінок у цій

книзі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Влад.

Ответ: 36

Пошаговое объяснение:

9 перших сторінок використовують по одній цифрі

залишок 63-9 = 54 сторінок використовують по 2 цифри кожна тому

54/2 = 27 двоцифрових сторінок

в сумі 27 + 9 = 36