Перший робітник виготовляє 14 деталей за годину а другий 17 деталей за годину. Складіть буквений

вираз що визначає кількість делатей виготовлених разом двома робітниками якщо перший працював m годин а другий n. Здайдіть значення виразу якщо m=2, а n=3.

Ответы на вопрос

Отвечает Чистикина Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14 *m + 17 * n

14 * 2 + 17 * 3= 28 + 51= 79 делатей виготовлять разом обидва робітники