Розв'язати задачу за арифметичними діями з поясненням. На заводі в трьох цехах працює 500

робітників. У першому цеху працює ⅕ всіх робітників, у другому - ⅖ всіх робітників, а решта - у третьому цеху. Скільки робітників у третьому цеху??

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Софья.

Ответ:

В 3 ЦЕХУ 200 РАБОТНИКОВ

Пошаговое объяснение:

1\5+2\5= 3\5  ВСЕХ РАБОТНИКОВ РАБОТАЮТ В 1 И 2 ЦЕХАХ ВМЕСТЕ

500:5*3=100*3=300 РАБОТНИКОВ В 1 И 2 ЦЕХАХ

500- 300=200 РАБОТНИКОВ В 3 ЦЕХУ