179. Швидкість катера становить 50 км/год. Знайдіть відстань, яку пропли- ве катер за часt, якщо:

1) t = 2 год; 2) t = 4 год; 3) t = 10 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федяев Лука.

Відповідь:

Швидкість катера становить 50 км/год.  відстань, яку пропливе катер за часt, якщо:

1) t = 2 год;  50*2=100км

2) t = 4 год;  50*4=200км

3) t = 10 год.​  50*10=500км

Покрокове пояснення: