ТЕРМІНОВО !!!!!!! ДАЮ 40 БАЛІВ На упаковці рису його масу вказано так : 900 г +- ( плюс мінус )3

%. Це означає , що маса рису в упаковці може бути меншою або більшою від 900 грам щонайбільше на 3 % . Оцініть масу рису у двох таких упаковках

Ответы на вопрос

Отвечает Водянова Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Оприділимо скільки це 3% від 900г . 900*0.03 = 27г

Розглянемо 2 випадки:

1) На 3% більше.

900г + 27г = 927г - в 1 упаковці

927*2=1854г - у 2х упаковках

2)На 3% менше.

900г - 27г = 873 - в 1 упаковці

1800-54=1746г - у 2х упаковках