Ребята, помогите решить задачу!!СРОЧНО!!(До после-завтра!!!)у класі 14 чоловік вивчають англійську

мову, 8 чоловік французьку.Троє учнів при цьому вивчають обидві мови. Скільки учнів у класі, якщо відомо що кожен вивчає хоча б одну мову?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

  1. 14-3=11
  2. 8-3=5
  3. 11+5+3=19

Пошаговое объяснение:

11-человек учат только английский

5-человек учат только французский