З двох селищ, відстань між якими дорівнює 19 км, назустріч один одному Швидкість одного з них 5

км/год, а другого –7 км/год. Якою буде відстань між ними через 3 години після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Гурбанов Намиг.

Пошаговое объяснение:

1)5*4=15(км) проїхав перший авт

2)7*3=21(км) проїхав другий авт

3)21-19=2(км) на скільки більше від'їхав 2авт

4)15+2=17(км) відстань між ними