Андрійко та Мишко разом упіймали 47 рибин, Андрійко та Роман-31 рибину, а Мишко та Роман-36 рибин.

Скільки рибин упіймав кожен із хлопчиків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипкин Андрей.

21+26=47

21+10=31

26+10=36

Андрійко - 21

Мишко - 26

Роман - 10