Робітникам Черкаської автодору за три тижні було відремонтовано 108 км дороги.За перший тиждень

було відремонтовано 4/9 дороги,за другий 11/15 решти.Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?Срочно даю все балы...

Ответы на вопрос

Отвечает Бенюк Вова.

Ответ:

16 км

Пошаговое объяснение:

108*4:9=48 (км) відремонтували за перший тиждень

108-48=60 (км) залишилося

11*60:15=44 (км) за другий тиждень

108-(48+44)=16 (км) за третій тиждень

Отвечает Романов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 108 * 4/9 = 12 * 4/1 = 48/1 = 48 (км) - отремонтировали за 1 неделю

2) 108 - 48 = 60 (км) - осталось отремонтировать после 1 недели

3) 60 * 11/15 = 4 * 11/1 = 44/1 = 44 (км) - отремонтировали за 2 неделю

4) 108 - (48 + 44) = 108 - 92 = 16 (км) - отремонтировали за 3 неделю

Ответ: 16 км