З одного міста одночасно в одному напрямі виїхали два мотоцикліста. Швидкість одного 58 км/год, а

другого - 72 км/год. Якою буде відстань між ними через 3 години? *

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рёма.

Ответ: 3*(72-58)=3*14=30+12=42 км.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 - 58 = 14 км/год швидкість зближення

14 * 3 =42 км  такою буде відстань між ними через 3 години