Y = 5x^3 - 2x - 1 Xo = 1помогите ❤​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.

Ответ:     y = 13x - 11  - рівняння дотичної .

Пошаговое объяснение:

Я думаю , що треба скласти рівняння дотичної . Тоді матимемо :

        y = 5x³ - 2x - 1 ;  х ₀ = 1 ;  y = f( x₀ ) + f'( x₀ )( x - x₀ ) ;

     f( x₀ ) = 5*1³ - 2*1 - 1 = 5 - 3 = 2 ;

     f'( x ) = ( 5x³ - 2x - 1 )' = 15x²- 2 ;    f'( x₀ ) = 15*1² - 2 = 15 - 2 = 13 .

Підставляємо значення :

   y = 2 + 13( x - 1 ) = 2 + 13x - 13 = 13x - 11 ;   y = 13x - 11 ; - рівняння

дотичної в даній точці .