Побудуйте десяткові наближення звичайного дробу з точністю до сотих та порівняйте з іншим дробом:

1) 12/53 і 0,25 2) 3 23/86 і 3,23

Ответы на вопрос

Отвечает Нагаев Марат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12÷53=0,23 0,25-0,23=0,02

3 23/86=3,27 3,27-3,23=0,04