Упродовж 3 годин 7 насосів викачали 882 відра води. Скільки відер води викачають 4 таких насоси за

5 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Айымханова Айгерим.

Ответ:

840 відер води викачають 4 таких насоси за 5 годин.

Пошаговое объяснение:

3 години - 7 насосів - 882 відра.

7 насосів за 1 годину: \frac{882}{3}  = 294 відер води.

1 насос за 1 годину: \frac{294}{7} = 42 відер води.

4 насоси за 5 годин: 42*4*5 = 840 відер води.