Два автобуси одночасно від'їхали від автовокзалу в протилеж- них напрямках. Швидкість першого

автобуса — 60 км/год, друго- го — на 15 км/год більша. Яка відстань буде між автобусами через 4 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нугмет Мадина.

Ответ:540 км

Пошаговое объяснение:60 +15=75 км/год швидкість другого автобуса

60*4 = 240 км проїхав 1 автобус

75*4= 300 км проїхав другий автобус

240+300=540 км відстань між автобусами