Визнач координати точки M що є серединою відрізка АB за відомими координатами кінців цього

відрізка. А) А(-7); B (1); Б) А (-10); B (2); В) А(-4,5); B (2,5) СРОЧНО ОТВЕТЬТЕ СЕЙЧАС ДАМ 50 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вазиева Виолетта.

Ответ:

а)-7+1=-6

-6/2=-3

б)-10+2=-8

8/2=-4

в)-4.5+2.5=-2

-2/2=-1

Пошаговое объяснение: