2. Визнач координати точки M, що є серединою відрізка АВ, за відомими коорди- натами кінців цього

відрізка. а) А(-7); B (1); б) А(-10); B (2); в) А(-4,5); B (2,5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Рома.

Ответ:

a) М(-8,5)

б) М(-4)

в)  М(-1; 5)

Пошаговое объяснение:

Формула для расчета координат точки М середины отрезка АВ, расположенного на прямой

\displaystyle x_M=\frac{x_A+x_B}{2}

Формулs для расчета координат точки M середины отрезка АВ, расположенного на плоскости

\displaystyle x_M=\frac{x_A+x_B}{2};\quad y_M=\frac{y_A+y_B}{2}

а) А(-7); B (1);

\displaystyle x_M=\frac{-7+(-10)}{2}=\frac{-17}{2} =-8,5

M(-8,5)

б) А(-10); В(2)

\displaystyle x_M=\frac{-10+2}{2}=\frac{-8}{2} =-4

M(-4)

в) А(-4;5); В(2;5)

\displaystyle x_M=\frac{-4+2}{2}=\frac{-2}{2} =-1\\\\ \quad y_M=\frac{5+5}{2}=\frac{10}{2} =5\\\\M(-1;\; 5)

#SPJ1