З двох міст, відстань між якими дорівнює 18 км, виїхали одночасно в протилежних напрямах два

автомобілі. Через 1 год 45 хв після виїзду відстань між ними дорівнювала 270 км. На скільки кілометрів на годину швидкість першого автомобіля менша за швидкість другого, якщо їх швидкості відносяться як 5: 7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агарок Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

270-18=252 км проехали автомобили

5+7=12 частей расстояние

252÷12=21км 1 часть

21×5=105км проехал 1 автомобиль

21×7=147 км проехал 2 автомобиль

105÷1 3/4=105÷7/4=105×4/7=60 км/час скорость 1 автомобиля

147÷7/4=147×4/7=84 км/час скорость 2 автомобиля

84-60=24 км/час скорость 2 автомобиля больше