3. Діти відвідали роботоари, оглянули робоtіѕ і склали про них задачу. Розв'язки і, Робоr Октагон

пройшов свою відстань за 9 хв зі швид кістю 250 м/хв, робот бартаріон за цей самий час подо лав свою відстань, рухаючись утричі швидше. На скільки кілометрів більше пройшов робот Барбаріон? M​

Ответы на вопрос

Отвечает Забродина Настя.

Ответ:на 4500 м Бартарион прошёл больше

Пошаговое объяснение:

9×250=2250м Октагон

250×3=750м/хв швидк Бартариона

750×9=6750м Бартарион

6750-2250=4500м