Срочно пожалуйста! літак, рухаючись і швидкістю 720 км/год, пролетів відстань між двома містами

на 2,25 год. На скільки йому треба збільшити іншвид кість, щоб скоротити час перельоту на 15 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Урванцева Ярослава.

Ответ:

На 90 км/час нужно увеличить скорость

Пошаговое объяснение:

2,25×60мин=135мин

135-15=120мин =2 часа

720×2,25=1620км

1620÷÷2=810км/час

810-720=90 км/час

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

2,25×60м=135(мин

135-15=120(мин - 2(часа

720×2,25=1620(км

1620:2=810(км/час

810-720=90(км/час