2.€ чотири натуральні числа, сума яких є простим числом. Виявилося, що серед цих чотирьох чисел

сума деяких трьох є простим числом і сума деяких двох є простим число. Якому найменшому значенню може дорівнювати сума цих чотирьох чисел? срочно пожалуйста ((​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Ответ:2+4+5+6=17

Пошаговое объяснение:2+4+5=11

5+6=11