Знайди площу квадрата, пертметр якого дорівнює пертметру прямокутника зі сторонами 7 см і 11 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р=(7+11)×2=36см

36÷4=9см сторона квадрата

9×9=81см²площадь квадрата