- 6. Поле прямокутної форми має площу 45 а, його ширина 50 м. Обчисліть периметр помогите

Пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45а=4500м²

4500÷50=90м довжина

Р=(90+50)×2=280м