√(-12-7х)= -х помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

Відповідь:

Х1=-4   Х2=-3

Покрокове пояснення:

√(-12-7х)=-х      зведемо ліву і праву частини до квадрату, отримуємо:

-12-7х=х²      х²+7х+12=0   знайдемо корені   D=1      Х1=-7+1/2=-4

                                                                                        Х2=-7-1/2=-3