одна сторона трикутника дорівнює 5 см а друга на 2 см більша за першу перимитер прямокутника 21 см

знайди третю сторону трикутника(СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Егор.

Ответ:

9 см

Пошаговое объяснение:

перша сторона 5 см, друга на 2 см більша, тобто 5+2=7 см, разом вони становлять 5+7=12 см

периметр 21 см, тоді третя сторона: 21-12=9 см