Максимальний запас пального у літака ХАЗ-30-73л.Літак має пролетіти 360км зі швидкістю 120км/год.Чи

достатньо буде пального,якщо за годину польоту витрата пального становить 24л?

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Михаил.

Ответ:

Оскільки запас палього в літаку 73 л , а

73 л > 72 л  то пального буде достатньо .

Пошаговое объяснение:

Максимальний запас пального у літака ХАЗ-30-73л.Літак має пролетіти 360км зі швидкістю 120км/год.Чи достатньо буде пального,якщо за годину польоту витрата пального становить 24л?

Запас пального - 73 л

Відстань ( S ) - 360 км

Швидкість ( V ) - 120 км/год

Витрата на 1 год польоту - 24 л

Щоб визначити чи достатньо запасу пального потрібно визначити скільки годин триває польот . Для цього скористуємося формулою :

\displaystyle t = \frac{S}{V}

підставимо наші значення і знайдемо час :

\displaystyle t = \frac{360}{120} = 3\ h

Отже політ триватиме 3 години .

Знайдемо Скільки пального буде витрачено за 3 години

3 * 24 = 72 л

Оскільки запас палього в літаку 73 л , а

73 л > 72 л  то пального буде достатньо .