4. Розв'яжи задачу. Максимальний запас пального у літака ХАЗ-30 — 73 л. Літак має пролетіти 360 км

зі швидкістю 120 км/год. Чи достатньо буде пального, якицо за годину польоту ви- трата пального становить 24 л?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

щоб розв‘язати задачу, нам спершу треба дізнатися скільки часу потрібно літаку, щоб пролетіти 360 км

Щоб знайти час(t), треба відстань(S) : швидкість(V)

360 : 120 = 3 (год) - за стільки літак пролетить 360 км

Якщо за годину він витрачає 24 л, то за 3 год він втратить 24*3 =72(л)

Відповідь: так, вистачить